O mnie

Cześć,

miło mi, że tu jesteś. To mój osobisty blog, na którym znajduje się wszystko to co lubię. Przede wszystkim jedzenie i lofrowanie, czyli bywanie to tu, to tam, poznawanie nowych miejsc oraz ludzi (niekoniecznie daleko). Bardzo lubię  spotkania tuż za rogiem, ale żeby je docenić trzeba czasami zginąć hen za siedmioma górami. 

Na blogu znajdziecie: 

  1. Lofry – relacje z moich podróży

  2. Toruń z Natalią – autorskie wycieczki po Toruniu

  3. Home Restaurant – zaproszenie do wspólnego biesiadowania i celebrowania przy stole

  4. Kuchnia– smaczne pomysły na jedzonko, rozważania o kuchni i o tym co kultura kulinarna może powiedzieć nam o ludziach i czasach w których żyją.

O mnie

Mieszkam w Toruniu. Turystka ze mnie z papierem – studiowałam turystykę i rekreację i mam dyplom mgr. turystyki i rekreacji UMK (zawsze brzmiało to dla mnie śmiesznie). Lofrowanie i zwiedzanie mam we krwi – mój dziadek pszczelarz między 60, a 90 rokiem życia odwiedził liczne kraje w Europie, Azji, Ameryce Południowej i Afryce. Kiedy miał 88 lat byłam z nim na Syberii i rozpoczęłam na instagramie relacje z tej podróży pod tytułem “lofry i gofry”

Na co dzień zajmuje się sportem. Od 2016 roku prowadzę szkołę ice ‘n’ roll w Toruniu, gdzie dostarczamy ludziom endorfin ucząc ich jeździć na rolkach i łyżwach. Nie przez przypadek na blogu możecie znaleźć ofertę Wycieczki po Toruniu na rolkach

Mam nadzieję, że na blogu znajdzie się wiele relacji z różnych stron świata, które będę zwiedzać na rolkach i tym samym chciałabym Was zachęcić abyście wysiedli z aut i zaczęli więcej lofrować przy użyciu rolek, wrotek, rowerów i hulajnóg, bo to bardziej eko, fancy i cool środek transportu. 

Życzę elektryzujących podróży po blogu!

Natalia Rutkowska

e-mail: natalia@lofryigofry.pl 

 

(Visited 52 times, 1 visits today)